Profesjonalna kreacja wyglądu Twoich włosów

home mail Facebook

O mnie

Warkoczyk.pl to moje hobby i styl życia od blisko 15 lat. Nigdy nie myślałam, że ta przygoda będzie trwała do dziś.

 

Od zawsze inspirowało mnie to, jak w świadomy sposób można kreować wygląd. Bacznie obserwowałam otaczający świat, zmieniające się trendy w modzie, wizażu i kulturze, aż wreszcie odnalazłam to co naprawdę kocham w życiu robić.

 

Wyspecjalizowałam się w trzech dziedzinach: fryzjerstwie, kosmetyce i wizażu. Od lat zbieram doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientkami wykonując: makijaże, przedłużając i zagęszczając włosy oraz zaplatając warkoczyki.

 

To, co mnie wyróżnia to indywidualne i fachowe doradztwo oraz pełna dyspozycyjność. Konsultuję i doradzam w doborze metod wykonywania zabiegów i usług, rodzajów i kolorów włosów czy akcesoriów. Dbam o zadowolenie każdej mojej klientki, zawsze przekazując praktyczne wskazówki.

 

Od 2006 roku Warkoczyk.pl to również import i dystybucja produktów dla salonów fryzjerskich oraz indywidualnych osób, które przedłużają włosy i zaplatają warkoczyki. W stałej ofercie sklepu znajdują się najwyższej jakości materiały i akcesoria niezbędne do przedłużania i zagęszczania włosów.

 

Zapraszam do współpracy,

Patrycja