Profesjonalna kreacja wyglądu Twoich włosów

home mail Facebook

Przedłużanie włosów - włosy syntetyczne

Miękkie, puszyste i długie włosy to marzenie każdej kobiety.

 

Możemy je spełnić w zaledwie 3 godziny. Tyle bowiem trwa przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą "Monobraid" lub "ProFibre".

 

Metoda ta, polega na doczepianiu pasemek włosów sztucznych (syntetycznych) do włosów naturalnych u ich nasady. Łączenie odbywa się przy pomocy urządzenia termicznego, które tylko spaja włosy sztuczne położone na zewnętrznej stronie splotu, nie uszkadzając znajdujących się wewnątrz splotu włosów naturalnych.

 

Efektem przedłużenia i zagęszczenia włosów jest wspaniała nowa fryzura. Klientka sama wybiera czy chce mieć włosy do pasa, czy do ramion. Bez względu na długość fryzura będzie wyglądać niezwykle naturalnie. Syntetyczne włosy do złudzenia przypominają naturalne i przy właściwym doborze koloru są niemalże nie do rozpoznania. Są też bardzo lekkie i nie obciążają w sposób istotny włosów naturalnych.

 

Metoda, jaką Państwu proponujemy jest nie tylko bezpieczna, ale i długotrwała (nie można jej stosować tylko w przypadku nadmiernego wypadania włosów i wyraźnej tendencji do łysienia). Nowe włosy można nosić przez okres 6 kilku miesięcy.

 

Gdy z powodu odrastania własnych włosów obniża się miejsce łączenia, sztuczne pasemka należy zdjąć i od razu można doczepiać kolejne.

 

Aktualna oferta asortymentu włosów synetycznych i akcesoriów niezbędnych do przedłużania, znajduje się w sklepie.

 

Zapraszamy do galerii prezentujących moje realizacje przedłużania włosów.