Profesjonalna kreacja wyglądu Twoich włosów

home mail Facebook

Warkoczyki

Warkoczyki wykonuję z najwyższej jakości włosów syntetycznych. Pracuję na nich od 2000 roku.

Jedynym warunkiem zrobienia warkoczyków jest posiadanie własnych włosów o długości min 10 cm.

Włosy naturalne "splatamy" z syntetycznymi w taki sposób, aby powstający odrost był wynikiem tylko i wyłącznie naturalnego wzrostu włosa.

Do mocowania włosów syntetycznych nie używamy żadnych środków chemicznych - cały patent polega na odpowiednim splocie. Warkoczyków nie zakańczamy zapalniczką, tylko specjalna maszyną która topi włosy i nie powoduje rozplatania i haczenia.

 

Kolor włosów syntetycznych powinien być idealnie dobrany do naturalnych, chociaż obecnie najmodniejsze są wszelkiego rodzaju kolorystyczne balejaże z warkoczyków. W jednym warkoczyku można połączyć kilka zbliżonych do siebie kolorów, lub dwa ze sobą kontrastujące np.: biało - czarne. W zależności od upodobań można zapleść warkoczyki od krótkich, po długie do ramion, łokci lub pasa.

 

Na fryzurę typu warkoczyki decydują się w większości dziewczyny, lecz nie tylko. Niskim kosztem można przedłużyć i zagęścić sobie włosy, stworzyć coś oryginalnego w swoim wyglądzie czy chociażby przeczekać okres zapuszczania włosów.

Warkoczyki nosi się średnio 3 miesiące - ponieważ włosy naturalne odrastają. 

 

W sklepie znajduje się duży asortyment sztucznych włosów, różnej długości i kilkudziesięciu kolorach. Oferujemy również włosy o różnej strukturze: proste, falowane, kręcone. 

 

Zapraszam do galerii, prezentujących moje realizacje warkoczyków.